Sohbete nasıl giriş yapabilirim?
Sayfanın Sol sütununda yer alan ‘Sohbete Bağlan’ bölümünden rumuzunuzu ve var ise şifrenizi yazarak sohbete giriş yapabilirsiniz.
Genel odalar dışında, teke tek sohbet imkanı bulunuyor mu?
Elbette. Bunun için oda içerisinde konuşmak istediğiniz rumuza çift tıklayarak açılan özel pencere üzerinden sohbet edebilirsiniz.
Sohbet ederken uyulması gereken kurallar nelerdir?
Sayfamızın kullanım sözleşmesi bölümünde, sohbet ederken uyulması gereken kurallara yer verilmiştir. Ayrıntılara ilgili sayfadan erişebilirsiniz.
Birden fazla sohbet kanalına girilebilir mi?
Tabi ki. Sohbet sayfasında iken, sağ üst alanda bulunan ‘Başka Odaya Gir’ butonuna tıklayarak, girmek istediğiniz kanal adını yazıp, farklı odalarada giriş yapabilirsiniz. Örnek: /join #Sohbet
Sohbet kanallarında ‘Operatör’ olmanın şartları nedir?
Kanal yöneticisi olan ‘operatörlük’ için her kanalın kendine ait kriterleri bulunmaktadır. Bunun için ilgili kanalın yöneticileri ile irtibat kurarak, bu kriterlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.
İstenmeyen mesaj gönderen kişileri nasıl engelleyebiliriz?
Sizi rahatsız edecek mesajlar alıyorsanız, mesaj gönderen kişinin ekranında sağ tuş tıklayarak, çıkan seçeneklerden ‘Engelle’ye bastığınızda o kişinin size mesaj göndermesini engelleyebilirsiniz.
Rumuz kaydı nasıl yapılır?
Sohbet ekranında sağ üst alanda bulunan ‘Nickinizi Kaydedin!’ bağlantısına tıklayarak, istenen bilgileri doldurup rumuzunuzu kaydedebilirsiniz.
Rumuzun şifresini unutur veya çalınırsa nasıl geri alabilirim?
Şifrenizi unutmanız veya çaldırmanız durumunda, #OPERHELP odasına giriş yapıp burada bulunan yöneticilere durumu izah edip, yardım alabilirsiniz.
Kayıt esnasında kullandığım rumuz şifresini değiştirebilir miyim?
Elbette. Bunun için /msg nickserv set password yenişifreniz komutunu kullanarak, değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.
Rumuz şifresini nasıl girebilirim?
Sohbete bağlanırken, şifre kutusuna, kayıtlı şifrenizi yazarak, rumuzun size ait olduğunu doğrulatabilirsiniz.

Sohbet chat ve arkadaşlık yapmanız için deliler.net sunucumuz da geniş sohbet ağı ile birlikte bir çok kullanıcı sohbet, chat, arkadaşlık kurmaktadır siz de güzel ve ileriye dönük sohbet, arkadaşlık kurmak istiyorsanız, sitemizde sohbet chat yaparak kaliteli seviyeli düzgün arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Nickname Rumuz:

Şifreniz yoksa boş bırakın:0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Engellenmiştir